Toplam Ziyaretci
00055044

Hakkımızda

  Aydın Makina ülkemizdeki birçok firmaya hizmet vermekte olup Magirus - Deutz motorlar ve hidrolik sistemler alanında ithalat, satış ve servis üzerine faaliyet göstermektedir.

 

Faaliyet Alanlarımız

           Magirus-Deutz Motorlar                                     Hidrolik Sistemleri

 

      -    İthal Deutz Motor                                              -    Yeraltı Maden Makinası

      -    Yedek Parça                                                     -    Yol Silindiri

      -    2.El Deutz Motor                                              -    Ekskavatör

      -    Tamir, Bakım ve Servis.                                 -    Sondaj Makinası

             -    Beton Pompası

             -    Trans mikser

             -    Jeneratör

             -    Delici rok

             -    Finisher

             -    Tamir, Bakım ve Servis

 

  Her türlü Hidrolik sistemlerinin ve Magirus - Deutz motorlarının bakımı yedek parçalarının temin edilmesi ve tamiratıyla ilgili her türlü sorunları çözerek bu alandaki hizmetlerimizi daha da ileriye götürerek çalışmalarımızı başarıyla sürdürmek istiyoruz. İnşaat, yol, maden ve beton sektörlerinin hızla ilerlediği günümüzde bizde çalışmış olduğumuz firmaların ihtiyaçları doğrultusunda bu kuruluşlara yardımcı olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

  Aydın Makina olarak, gelecekle ilgili büyük hedeflerimize azimle ilerliyoruz. Bu çalışmalarımız da sizlere daha iyi hizmet verebilmek için gayretlerimizi arttırarak her geçen gün daha da ileriye gidiyoruz. Küçük bir tamir atölyesinde başlayan işlerimiz, bugün Ostim Organize Sanayi Bölgesinde artarak devam etmektedir.

  Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Aydın Makina yaptığı tüm işlerde garanti ve anında servis güvencesi vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.

  Çalışmalarımızı hızla sürdürerek Ülke Ekonomisine katkıda bulunmaktan ve siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Aydın Makina Deutz Yedek Parça Satış Portalı © 2020
Altyapı: Yasarlar Bilisim__Google__Ankara Oto Sanayi Sitesi